Bize Ulaşın : 0 222 234 38 86
sahibinden.com

Kawasaki - ZX636 KRT

ZX636 KRT 
     

636 cm3 su soğutmalı, 4 zamanlı 4 silindir
eni ZX-6R daki 37 cm3 lük artışın sunduğu avantaj gerçek  sürüş keyfi için kayda değer.  Spor kullanımda, hem yokuşlarda hemde yarış pistinde devir aralığı boyunca geliştirilmiş performans gelmiştir. Fakat, artan düşük-orta devir torku , tarfikte günlük kullanılabilirliği de artırıyor.

 

Ninja Stili
Dizaynı önden arkaya doğru akış gösteriyor.  Keskin burun kafa grenajı,  yüksek hava akımı sağlayan geniş boşluklara sahip minimalist grenaj, ön farlar ve LED  arka far Yeni Ninja ZX-6R ın agresif görüntüsüne katkıda bulunuyor.

     
 
     

Doğal agresif Ergonomi
Spor sürüş için idealdir.  Kullanıcıyı anında rahatlatan sezgisel uyum sunar. Benzin deposu, selesi ve kuyruk grenajı motosikletle iyi temas sunar. Önden arkaya kısa sele, kullanıcının kuyruk kemiğinin rahatlığını sağlar.

 

Sıkıştırılmış alüminyum perimeter şasi
Yarış için geliştirilmiş perimeter şasisi Ninja ZX-6R’ın ani yol tutuşundaki süper dengesinin anahtar özelliğidir.

     
 
     

Kolay tutuş
Şasi ve arka maşa büyük ölçüde denge sağlar. Değişen kaster açısı ve çatal boru yüksekliği ve yeni direksiyon mili yağ keçesi kolay tutuşa katkı sağlar.

 

Kısa tip Susturucu
Büyük hacimli susturucu gürültü seviyelerini azaltmaya yardımcı olur. Üçgen kesiti gerek hacme izin verir.

     
 
     

Gösterge paneli
Gösterge paneli bir bakışta kullanıcıya bilgi verir. Analog tarzı takometre birçok fonksiyonlu LCD ekran ile tamamlanmaktadır. Yeni fonksiyonlar içinde, KTRC, Güç Modu ve Ekonomik Kullanım Göstergesi yer almaktadır. Büyük numaralı konum göstergesi kullanıcıya anında bilgi verir.

 

SFF-BP (Ayrı Fonksiyon Çatal – Büyük Piston)
Showa SFF ve BPF konsepteli birleşimi, yeni üretim çatal hem yarış hemde günlük kullanılabirliği sunuyor. Ön yükleme ve amortisör (geri tepme & sıkıştırma)’ ün ayrı olması kurulumu kolaylaştırır. Tüm ayarlayıcılar çatal borularının üstünde yer alır: ön yükleme solda, sıkıştırma ve geri tepme amortisörü sağdadır.

     
 
     

Virajlı yollar için ayarlanmış Süspansiyon ayarları
Yay oranları ve amortisör ayarları, kullanıcıya Ninja ZX-6R sportif performansının farklı durumlarda tadını çıkarmasını sağlayarak, virajlı yollarda performansı maksimize etmek için seçilmiştir. Çatal sıkıştırmaya başlarken büyük kontrol sağlar ve hız azaltıldığında aracın ağarlığının öne doğru kayması ile sakin tutum değişikliği sağlar.

 

Monolok kaliperler ve büyük diskler
Oldukça sert,  radyal montaj kaliperler gelişmiş kontrol için kolda sağlam bir his verir. Geniş 310 mm petal disk  frenler ve radyal pompa ön fren ana silindir, ön fren takımını tamamlıyor, güçlü frenleme ile mükemmel his sağlar. 220 mm petal disk freni ve hafif kaliper arkayı yavaşlatır.

     
 
     

KTRC 3 mod (Kawasaki traction control)
3 mod Kawasaki traction kontrol Kawasaki’nin en gelimiş çekiş kontrol sistemidir, sport sürüşünden touringe çeşitli sürüş durumlarına uygun mod seçenekleri sunuyor.

 

Güç modu
Güç modu seçimi motor gücü veriminin sürme durumuna göre değiştirilmesine izin verir.

     
 
     

KIBS (Kawasaki akıllı anti-blokaj fren sistemi
Kawasaki Akıllı Anti-Blokaj Fren Sistemi, doğal frenleme hissini korurken yüksek verimli frenleme sunan, supersport modeller için özel olarak tasarlanmış yüksek hassasiyetli bir fren sistemidir.

 

Yardımcı kaydırmalı debriyaj
Yarış teknolojisine dayanarak, Yardımcı kaydırmalı debriyaj bir geri tork sınırlayıcı ve hafif bir debriyaj kolu çekme sağlayan self-servo mekanizması görevini yapar.

     
 
     

Çift gaz kelebekleri
Güç artışı ve ikinci beyin kontrolü gaz kelebeklerinin
kullanım bakımından büyük kolaylık sunuyor.

 

Ekonomik sürüş göstergesi
Uygun ortalama yakıt tüketimini gösterir, yakıt verimli sürüş sağlar.