Bize Ulaşın : 0 222 234 38 86
sahibinden.com

Kawasaki - ZX6R

ZX6R


 
     

Hassas gaz kelebeği kontrolü
Ram air girişi üstüne eklenen silindirik bölümler kusursuzca ikinci enjektörden yakıt aktarımı sağlar. Bu kusursuz yakıt aktarımı ile gücün kullanımını maksimize eder.

 

Güçlü Frenler
Geniş çaplı 300mm paslanmaz çelik ön petal disk güçlü duruşu sağlar. 6mm kalın diskler yarış sırasında sertliğe karşı durabilecek kapasitededir. Güçlü radyal kaliperler frenlemeyi hissetmeyi sağlar. Radyal fren pompa merkezi mükemmel dokunuş sağlar ve süper kontrol yaratır.

     
 
     

Orta kütleme ve şasi sabitliği
Revize edilen arka salıncak sağlamlığı ve arka motor bağlantıları ön ve arka sabitlik dengesini sağlar. Motor dik üçgen silindir ile bağlıdır, şaftın etrafında döner. Sonuç olarak dönüş ve yatış performansını çoğaltır.

 

Gösterge paneli
Profesyonel yarışçılar bile bazen yarış esnasında hangi viteste olduklarını takip edemeyebilirler. Büyük sayılı vites konum sensörü sürücüye anında bilgi verir.

     
 
     

Yarış Kalitesinde direksiyon amortisörü
Çift tüp dizaynı ile rahatlatılmış sübapla birlikte ayarlanabilir Öhlins direksiyon amortisörü standart olarak ZX-6R da mevcuttur. Su tankına ve iç damperlerine etki eden ikinci tüp yarış esnasında bile performansın sabit kalmasını sağlar.

 

Ayarlabilir arka tork kısıtlamalı debriyaj
Yüksek devirde vites değiştirirken, arka tekerin sıçramasını en aza indirger.

     
 
     

Güçlü orta devir gücü
Orta ve yüksek devirlerde performansı çoğaltan çift hava giriş kanalları iki farklı uzunluk girişine sahiptir. Optimist egsantrik nitrür (NV) ve manifela, her çeşit performansın yükseltilmesinde egsantrikin kullanılmasının dayanıklılığı ile yükseltir.

 

Ön süspansiyon
BPF sistemi frenleme esnasında rahat kontrol sağlayan en önemli özelliğidir. BPF ana pistonun neredeyse 2 katı büyüklüğündedir. BPF’nin içinde bulunan yağ neredeyse 4 katı daha fazla etki eder. Basınç ve geri tepme ayarı her bir çatalın üstünde yer alır.

     
   
     

Çift gaz kelebekleri
Güç artışı ve ikinci beyin kontrolü gaz kelebeklerinin kullanım bakımından büyük kolaylık sunuyor.