Bize Ulaşın : 0 222 234 38 86
sahibinden.com

Kawasaki - Ninja 300

Ninja 300 
     

Alüminyum döküm silindir
Alüminyum döküm silindir, Ninja ZX-10R ve ZX-6R da olduğu gibi kaplama deliklere sahiptir, mükemmel ısı dağılımı sağlar ve önceki  silindirden 600g daha hafiftir.

 

Petal disk frenler
2 piston kaliper ile çalışan geniş çaplı 290 mm ön petal disk freni, güçlü frenlemeyi ve levyede doğal hissi sağlar. 2 piston kaliper ve 220 mm arka petal disk güvenilir durma gücü verir.

     
 
     

Teleskopik Çatal
Yükselen motor performansına ve daha sert şasisine uygun olarak, değiştirilmiş ayarlar ile birlikte yeni 37 mm çatal takılmıştır. Şehiriçi kullanım rahatlığı artırılmış, spor sürüşlerinde daha kolay ve dengeli direksiyon hakimiyeti sağlanmıştır.

 

Agresif Stil
Diğer Ninja serilerinde olduğu gibi, yeni Ninja 300 de ileri doğru minimalist kuyruk dizayn konsepti özelliğine sahiptir. Agresif yeni çift ön farlar, cam, jantlar ve çok sayıda Ninja’nın gözde modellerinden esinlenilmiş diğer stil faktörleri ciddi bir supersport görünümü veriyor.

     
 
     

296 cm3 Su Soğutmalı 4 zamanlı çift silindir
Çift silindir motoru, düşük ve orta devirlerde kolay tork gücü ve yüksek devirde güçlü hızlanma gösterir. Daha uzun strok sayesinde Ninja 300’ün yeni motoru 296cm3’ e çıkmıştır. Bu yüzden motor tüm devirlerde belirgin güçlü tork ve güç sağlar. Yeni pistonlar, silindir, silindir başlığı ve egzoz geliştirilmiş performansına katkı sağlar.

 

Yeni Pistonlar
Yüzeyi alumite kaplamalı dayanıklı hafifletilmiş yeni pistonlar.

     
 
     

Kısa tip susturucu ile 2-1 egzoz
Daha uzun, geniş çaplı başlığı ve merkezi boruları tüm devirlerde güçlü performans sağlar. Geniş susturucu koruması kullanıcıyı ısıdan korur ve sesin azalmasına yardımcı olur.

 

Geniş arka lastik
140mm geniş arka lastik yükseltilmiş motor performansına uyum sağlıyor, gelişmiş süpersport görünümüne ve Ninja 300’ün düz dengesine katkıda bulunuyor. Yeni lastik, hem kuru hem ıslak yol durumlarında iyi yol tutuşu sağlıyor.

     
 
     

Alüminyum ayak taşıyıcıları
Süpersport tarzı hafif alüminyum ayak taşıyıcıları spor sürüşlerde daha direkt bir his ve iyi control verir.

  Uni-Track arka süspansiyon
Kawasakinin orjinal bağlantı donanımlı Uni-Track arka süspansiyonu çok farklı hız ve zemin durumlarında hafif ve dengeli turuş sağlar.
     
 
     

Sabit Şasi
Yeni şasinin ana boruları yeniden dizayn edilmiş,  yeni yüksek gerilim çelik, ek parçalar ve ön motor takozları eklenmiştir. Titreşimin azalması Ninja’300 ün yüksek kalite sürüş hissine katkı sağladığı gibi kullanıcınında rahatlığını artırır.

 

Son Teknoloji ABS
Kullanıcıya ek güvence için ABS modelide mevcuttur. Nissin ‘in özellikle motosikletler için tasarladığı yüksek teknoloji sistemdir, son derece kompakttır ve hassas kontrol sağlar.

     
 
     

Modern Gösterge
Yeni sportif gösterge panelinin dizaynı, Ninja serisinin ileri teknoloji ve yüksek kalite görünümüne katkıda bulunur. Hız göstergesi, saat, yakıt göstergesi, çift trip metre, kilometre sayacı ve ekonomik sürüş göstergesi çok fonksiyonlu LCD ekranında yer alır.

 

Yakıt Enjeksiyon
Yeni enjektör gövdeleri yanma verimliliğine katkıda bulunur ve daha kompakttır.

     
 
     

Radyatör Fan Kapağı
Radyatörün arkasında bulunan yeni radyatör fan kapağı sıcak havayı aşağı ve kullanıcıdan uzağa yönlendirir, ağır trafikte komforu önemli derecede artırır.

 

Ekonomik sürüş göstergesi
Uygun ortalama yakıt tüketimini gösterir, yakıt verimli sürüş sağlar.

     
 
     

Yardımcı kaydırmalı debriyaj
Yarış teknolojisine dayanarak, Yardımcı kaydırmalı debriyaj bir geri tork sınırlayıcı ve hafif bir debriyaj kolu çekme sağlayan self-servo mekanizması görevini yapar.

 

Çift gaz kelebekleri
Güç artışı ve ikinci beyin kontrolü gaz kelebeklerinin
kullanım bakımından büyük kolaylık sunuyor.