Bize Ulaşın : 0 222 234 38 86
sahibinden.com

Kawasaki - ZZR1400

ZZR1400


 
     

Yeryüzünün üretilmiş en güçlü hızlanan motosikleti
ZZR1400’ün yeni motoru,  artan hacmi, baş döndürücü güç sağlamak için kapsamlı motor ayarı ve rakipsiz hızlanması ile gurur duyar. Önceki modelinin üzerinde olan performans kolayca anlaşılır, devir aralığı boyunca daha fazla tork ve beygire sahiptir.

 

Baskın Performans
4mm büyütülerek, hacim 1441cm3 e çıkmıştır. Çap ve strok artık 84 x 65 mm. Öncekine göre yeni motor her devirde daha fazla tork ve güce sahip olmuştur ve orta-yüksek devirlerde oldukça güç sağlar. Özellikle 4,000rpm den hızlanma daha güçlüdür.

     
 
     

Ayrıntılara dikkat
Üst üçlü kelepçenin yontulmuş tasarımı sürücü alanının yüksek kaliteli görünümünü tamamlar.

  Artan Taşıma Rahatlığı
Çekilebilir bagaj kancaları  selenin arka kısmına özenle ve güvenli bir şekilde yerleştirilmiştir. Bunlar yolcu selesinin kuyruk kısmında 2 kanca ile tamamlanmıştır. İdeal hale getirilen kanca değişikliği (birbirine çok yakın değil) büyük şeylerin güvenle arka seleye bağlanmasını sağlar.
     
 
     

LED’li Arka Stop
Daha agresif, yüksek hacimli kuyrukta LED’li arka stop bulunur.

 

Aerodinamik
ZZR1400’ün yapısı sürüklenmeyi azaltan, denge sağlayan ve otoban hızında rüzgar koruması sağlayan yüksek aerodinamik performansı sunar.

     
 
     

Hafifletilmiş Jantlar
Ön jant 360 gram, arka jant 1030 gram hafifletilmiştir.

 

Sportif Süspansiyon
Hem ön çatal hemde arka süspansiyonun daha gergin yayları daha sıkı ve sportif bir his verir. Yeni yayların yanı sıra, tepme ayarları da verimliliğine uyması için değiştirildi.

     
 
     

Güçlü, Uzun Maşa
Maşadaki ek parça, üstün verimi artırmak için sabitliği artırır. Maşa yeni son dişli oranına uyması için 10 mm daha uzundur. ( Bu aynı zamanda tekerlek açıklığının biraz daha uzamasına yardımcı olur)

 

İlk Arka Tork Sınırlayıcısı
Kolaylıkla değişebilen arka tork debriyaj sınırlama özelliği vites değiştirmeyi kolaylaştırır ve arka teker sekmesini engeller.

     
 
     

Güçlü, Kısa Dişli Şanzıman
Artan motor performansı önemli ölçüde yüksek tork sağlarken. Vites dişlileri ve çatalları aşınmaya dayanıklı ve uzun ömürlü hale getirilmiştir.

 

Harika Stili
Yan grenajların 29 yüzgeçli tematik dörtlüsü aynı, fakat motorun yan tarafında daha dinamik bir görünüş sağlayan tasarımı daha 3 boyutludur.

     
 
     

Benzin Deposu
Benzin deposu kapağındaki daralma, ekranın arkasında sıkışma sağlar. İşlenmiş benzin deposu kapağı yüksek kalite görüntüsü verir. Yüksek kalitede yapılmış plastik depo pedi koruyucusu benzin deposunun parlak boya kaplamasını korur.

 

Yeni Sele
Yeni silahşör tarzı selesi tasarım etkisine ve
ergonomisine katkıda bulunur. Koltuğun şekli güçlü hızlanma sırasında kalça desteği sağlar. Ön daha incedir.
Bu da ışıklarda durulduğunda yere basmayı kolaylaştırır.

     
 
     

Çok Amaçlı Göstergeler
Siyah zemin üzerine beyaz yazılar ile yazılmış çift analog tarzı hız göstergesi ve takometresi vardır.Çok amaçlı dijital ekranına hava sıcaklığı ve daha kesin kalan aralık fonksiyonu da eklenmiştir. (ek olarak daha kesin benzin göstergesi) Diğer özellikleri içinde; benzin göstergesi, vites konum bildiricisi, odometer, saat ve çift tripmetre bulunur. Anlık ve ortalama yakıt tüketimi, kalan aralık, akü voltajı ve yeni eklenen dış hava sıcaklığı gibi tüm modlar sol kolda bulunan, çok işlevli bir düğme ile kontrol edilebilir.

 

Yeni Far
Karakteristik dört projektör farlar ile daha agresif tasarımı ön grenajdaki etkiyi yükseltir.

     
 
     

KTRC 3 mod (Kawasaki traction control)
3 mod Kawasaki traction kontrol Kawasaki’nin en gelimiş çekiş kontrol sistemidir, sport sürüşünden touringe çeşitli sürüş durumlarına uygun mod seçenekleri sunuyor.

 

Güç modu
Güç modu seçimi motor gücü veriminin sürme durumuna göre değiştirilmesine izin verir.

     
 
     

Monokok şasi
Kawasaki-orijinal monokok alüminyum şasi ince bir şasi tasarımı elde etmek için motorun üzerinde geçen bir içi boş kutu tarzı bir yapıdır ve sabit dengeyi sağlamaya yardımcı olur.

 

ABS sistemi
Abs sistemi frenleme sırasında tekerleklerin kilitlenmesini önleyerek istikrarlı fren performansı sağlar.

     
 
     

Çift gaz kelebekleri
Güç artışı ve ikinci beyin kontrolü gaz kelebeklerinin kullanım bakımından büyük kolaylık sunuyor.

 

Ekonomik sürüş göstergesi
Uygun ortalama yakıt tüketimini gösterir, yakıt verimli
sürüş sağlar.