Bize Ulaşın : 0 222 234 38 86
sahibinden.com

Kawasaki - ER-6f

ER-6f 
     

Yeni çift borulu perimeter şase
Yeni şase ER-6F’in kimliğinin temel öğesidir. Yeni şase motorun hafif görünümüne katkıda bulunan yüksek gerilimli çelikten yapılmıştır.

 

Geliştirilmiş Ön Cam
Sportif yeni ön cam ayarlanabilir. Toplam 60mm lik aralıkla 3 farklı pozisyonda kullanılabilir. Yeni aerodinamik yapısı daha iyi rüzgar koruması sağlarken, sürüş konforuna katkıda bulunur.

     
 
     

Ergonomik Kullanım
Ergonomik kullanım sürüş pozisyonu özellikle sürücüye güven vermek için tasarlanmıştır. Direksiyon, koltuk ve ayak basamakları arasındaki ideal uyum, geniş kullanıcı yelpazesi için rahat ve naturel pozisyon sağlar.

 

Uzun Benzin Deposu
20mm daha uzun olan benzin deposu motorun önündeki göstergelere konsantre olmaya yardım eder.

     
 
     

Yeni Granajlar
Yan granaj üst kısımdaki derin oluklar, Kawasaki’nin yeni gözdesi ZZR1400 ü hatırlatıyor. , yan granajlardaki kanallar ısı dağılımına yardımcı olur ve sportif görünüm sağlar. Sinyaller daha kompakttır ve sportif görünümüne katkıda bulunur. İnce alt grenajı keskin stiline katkı sağlar.

 

Alt ve Orta Devirleri Güçlendirilmiş Motor
ER-6F’in twin motor konfigürasyonu, iyi güç özelliklerinin ve kompakt boyutunun en iyi dengesi seçilmiştir.Motor kompak boyutu ER-6F’in zarifliğinin sebeplerinden biridir.

     
 
     

Günlük kullanımda daha fazla tork
Büyük hacim ile motor altındaki susturucu ve revize iç yapısı 7,000rpm altında günlük kullanımda torku yükseltir. Artırılmış performans kontrolü kolaylaştırır ve yeni ER-6F’nin daha fazla keyfini çıkartmaya yardım eder.

 

Rahat Kullanım
Çift borulu şasinin ve maşanın sabit dengesi,  motoru daha hafif ve kullanımlı hale getirir. Revize edilmiş süspansiyonlar uygun denge için, daha uzun ön ve arka stroka sahip olduğundan sportif yol tutuşu ve yüksek konfor sağlar. Arka amörtisör ve strok 2mm daha uzun, ön çatal arkaya uyması için, 5 mm uzun strok ile  5 mm daha uzundur.

     
 
     

Yeni Çift Far Tasarımı
Keskin çift far tasarımı ER-6F’e yeni bir agresif görüntü sağlar.

 

Artırılmış Komfor
Sportif görünümlü kalın doldurulmuş yolcu oturağı, yolcu için iyi komfor sağlar.Ergonomik yolcu tutamakları, yolcuların kolayca kavrayacağı şekilde yerleştirilmiştir. Titreşimin azalması için ön koltuk aparatı lastiktir.

     
 
     

Yeni Göstergeler
 Gösterge panaeli okunaklı bir düzene sahiptir. Çok amaçlı LCD ekranı gece mükemmel görüş sağlamak için beyaz LED arka ışık kullanır. Takometrenin ibresi de kolayca görülebilir. Yeni özelliklerinin içinde, kalan aralık, ortalama/anlık yakıt tüketimi ve ekonomik kullanım göstergesi vardır.

   
     
 
     

Yeni Maşa
Yeni maşa da şase ve arka amörtisörde olduğu gibi çift boru dizaynıdır ve ER-6F’in yüksek görünüş kalitesine katkıda bulunur.

 

ABS seçeneği
Kompakt yeni ABS ünitesi, daha hassas ABS kontrolü sağlayan geliştirilmiş bir işlemciye sahiptir.

     
 
     

Ekonomik sürüş göstergesi
Uygun ortalama yakıt tüketimini gösterir, yakıt verimli
sürüş sağlar.

 

Çift gaz kelebekleri
Güç artışı ve ikinci beyin kontrolü gaz kelebeklerinin
kullanım bakımından büyük kolaylık sunuyor.