Bize Ulaşın : 0 222 234 38 86
sahibinden.com

Kawasaki - Versys

Versys 
     
Keskin ve sportif Tasarım
Tamamen değişen tasarım paketi , ön cam, aerodinamik ve hava akımı yönetimi karışımından oluşuyor. Yeni çift far dizaynı keskin Kawasaki görünümüne katkı sağlıyor.
  Geniş Yakıt Deposu
Artan depo hacmi, daha büyük crusing mesafesine katkıda bulunuyor.  Kısa tarzı yakıt deposu kullanıcıyı direksiyona dahayakın tutuyor ve kontrolü kolaylaştırıyor.
     
 
     
17’’ Jantlar
17 " lik ön  ve arka jantlar hızlı, sportif kullanıma katkıda bulunuyor ve çok çeşitli sport lastiklerle uyum sağlıyor. Güçlü tekerlekler yüksek yük kapasitesine katkı sağlıyor.
  Ters Ön Çatal

Gergin yaylarla ø41 mm ön çatal, motosikletin ön-arka ağırlık aktarımı için aktif kontrolünün en büyük unsurudur. Her tüp için ayrılmış fonksiyonları tüm ayarlayıcıların kolay ayarlama için çatalın üstünde olmasını sağlar. Ayarlar hem hafif yol tutuşu hem de sürüş konforuna katkıda bulunur.

     
 
     
İnce Dik Sürüş Pozisyonu
Uyumlu motor ve ince şasi, diz ve ayaklarda dar olan bir tasarım sağlar. Yeniden konumlandırılmış ayaklıklar daha rahat bir pozisyon sunar, kullanıcıların motosiklet üzerinde daha uzun süre geçirmesini sağlar.
  Uzaktan Önyükleme Ayarlayıcı ile Dengeleyici Yatık Tek Amortisör
Uzun seyahat arka süspansiyon kolayca yol kusurlarını çekmek için tasarlanmıştır. Yüksek dereceli az bağlantılı sistem, doğrudan bir his, hafif tutuş dengesi ve sürüş konforu sunar. Yeni uzaktan önyükleme ayarlayıcısı ile yolcu ya da bagaj ile sürüş için kolayca ayarlanabilir.
     
 
     
Azalan Vibrasyon
Motorun ön takozunun lastik takozla değişmesi direksiyonda, selede ve benzin deposundaki  vibrasyonun önemli derecede azalmasını ve sağlıyor, rahartlığı artırıyor. Aynalar da daha rahat izlenebiliyor.
  Petal Fren Diskleri
Üçlü petal fren diskleri mükemmel görünüyor ve bolca duruş gücü sağlıyor. Yeni kaliperler, değişen ana silindir ayarları, yeni fren balatası ve ø250 mm arka disk, daha fazla kontrol kabiliyeti ve daha fazla fren gücü sağlıyor.
     
 
     
Temiz Montaj Yan Çanta Sistemi
Yan çanta aksesuarı için değişen montaj sistemi motosiklete daha bütünleşmiş bir görünüm veriyor ve çantalar kaldırıldığında motosikletin arkasında keskin bir görünüm sağlıyor. (Aksesuar olarak mevcut)
 

47L Arka Çanta Aksesuarı
47 litre hacimli arka çanta iki tane kaskı sığdıracak kadar büyüktür. Arka çanta ve yan çantalar aynı anda kullanılabilir. (Aksesuar olarak mevcut)

     
 
     
Motor Altı Egzost Tüpü
Motorun altına yerleştirilen egzost tüpü ağırlığı merkezileştirmeye yardımcı olur, sele altında boş yer sağlar ve ısıyı kullanıcıdan ve yolcudan uzak tutar.
  Birçok Orjinal Aksesuar
Renk uyumunu tamamlayan yan çantalar, yüksek hacimli arka çanta ve diğer sayısız aksesuarlar touring özelliğini artırır ve uzun yolda kullanım rahatlığına katkıda bulunur. Yeni mevcut Aksesuarlar kask kilidi, LED sis lambaları ve vites konumu göstergesi’dir.
     
 
     
Yüksek Kalite Şasi
Versys 650’nin şık şasisinin en öneli özelliği ince ve hafif şasinin kullanımına olanak sağlayan kompakt paralel çift motorudur. İleriye doğru bulunan koltuk pozisyonu ve motor altındaki egzost ile, bu motor-şasi kombinasyonu oldukça merkezileşmiş bir kitle dağıtımı sağlar.
  Ayarlanabilir Cam

Cam aletsiz ayarlanabilir, ayarlanabilir 60 mm aralığa sahiptir.

     
 
     
649 cm3 Su Soğutmalı 4 Zamanlı Paralel Çift Silindir
649 cm3 paralel twin motor ayarları, güç hissi ve hızlı devir dengeli gaz tepkisi sağlamaya odaklıdır. Günlük şürüş performansını en uygun hale getirmek için, düşük-orta devir torkunu en üst düzeye çıkarmak için özen gösterilmiştir. Kullanıcılar gaz açarken, dakikalık gaz ayarlamaları yaparken yüksek seviye kontrolün ve alt devir aralıklarında memnuniyet verici hızlanma sağlayan güçlü motor karekterinin farkına varacaklar.
  Geniş Direksiyon
İnce, dik sürüş pozisyonu ile birlikte, geniş direksiyon mükemmel motosiklet kontrolü sunar.
     
 
     
Yük Kapasitesi
Güçlendirilmiş arka şasi ve güçlü tekerlekler yük miktarını artırıyor ve kullanıcıların daha fazla taşımasına imkan sağlıyor. Güçlendirilmiş arka şasi aynı zamanda arka çanta ve yan çantaların birlikte kullanılabilmesini sağlıyor.
  ABS Sistemi
Abs sistemi frenleme sırasında tekerleklerin kilitlenmesini 
     
 
     

Çift gaz kelebekleri
Güç artışı ve ikinci beyin kontrolü gaz kelebeklerinin kullanım bakımından büyük kolaylık sunuyor.

 

Ekonomik sürüş göstergesi
Uygun ortalama yakıt tüketimini gösterir, yakıt verimli sürüş sağlar.