Bize Ulaşın : 0 222 234 38 86
sahibinden.com

Kawasaki - VN 1700 Voyager ABS

VN 1700 Voyager ABS 
     
Güçlü 1700 cc V-Tip Motor
Uzun stroku, likit soğutması, SOHC, 8 sübab’lı 1700 cm3 V-Tip motoru torkun yüksek seviyede iletimini sağlar. Sübab sistemi VN2000’den alınmıştır ama OHV yerine kullanılan SOHC sistemi motoru daha iyi hissetmenizi ve uzun yola entegre olmasını sağlar.
  ETV (Electronic Throttle Valve) (Elektronik Gaz Valfi) Sistemi
Kawasaki’nin ilk tam elektronik gaz aktif sistemi ECU (Elektronik Kontrol Ünitesi)’nin yakıt (enjektör sayesinde) ve hava (gaz valfleri sayesinde) ‘nın motora kolaylıkla iletimini sağlar. Ideal yakıt enjektörü ve gaz valf poziyosnu hafif ve doğal motor geri iletimi sağlar. Hava akımı ve yakıt enjeksiyonu kontrolü ayrıca motorun olağan üstü şekilde soğumasını, rölanti hız kontrolü sağlar.
     
 
     
Rüzgar Koruma
Uzun turcamı ve kafa grenajı kullanıcı ve yolcuyu en iyi şekilde korumaya yardım eder. Şase üzerine bağlanan kafa grenajı , uzun seyahatlerde kullanıcıyı en iyi şekilde muhafaza eder. Bacak korumaları rüzgarın bacaklara olan etkisini azaltmak için ayarlanmıştır.
  iPod Uyumlu Müzik Sistemi
Göstergenin orta bölümüne yerleştirilen LCD monitör sağ gidonda bulunan düğmeler sayesinde kontrol edilmektedir. Ayrıca vites durumu, saat, odometre, çift tur metre, devir durumu ve yakıt tüketimi göstergede bulunmaktadır. Müzik sistemi sağ ve sol bölümde bulunan kolonlar ayarıclığı ile sağlanmaktadır. İPod ile uyumludur.
     
 
     
Konfor
Oyuk şekilde dizayn edilen sele hem konforu sağlar hemde zemine daha kolay yetişmenizi sağlar. Buna ek olarak, dik oturma pozisyonu ve zemine erişimle tüm gün kullanımda bile rahatlık sağlar. Geniş yolcu sele sırt ve kol destekleriyle konforun tamamlanmasına yardımcı olur.
   
     
 
     
126-litre Bagaj Kapasitesi
50 litre kilitlenebilir ve yeteri kadar büyük olan Topcase, iki adet tam koruma kaskı saklayabilecek kapasitededir. Tam açılabilir yan çantalar kilitlenebilir ve her biri 38 litre kapasitededir. Ön tarafta bulunan kilitlenebilir torpido bölümünde, eldiven ve küçük eşyalarınızı güvenle saklayabilmeniz içindir.
 

K-ACT ABS
Kawasaki gelişmiş coactive fren teknolojisi sabit frenleme için ön ve arka frenleri bağlayan gelişmiş bir fren sistemidir.

     
   
     

Elektronik hız sabitleyici
Eloktronik hız sabitleyici motosikletin hızını sabitler. Sürücü desteği teknolojisi uzun yolculuklarda sürücü yorgunluğunu azaltmaya yardımcı olur ve artan touring konforuna katkıda bulunur.