Bize Ulaşın : 0 222 234 38 86
sahibinden.com

Kawasaki - Vn1700 Nomad

Vn1700 Nomad 
     
Elektronik Gaz Valf Sistemi
Kawasaki’nin ilk tam elektronik gaz aktif sistemi ECU (Elektronik Kontrol Ünitesi)’nin yakıt (enjektör sayesinde) ve hava (gaz valfleri sayesinde) ‘nın motora kolaylıkla iletimini sağlar. Ideal yakıt enjektörü ve gaz valf poziyosnu hafif ve doğal motor geri iletimi sağlar. Hava akımı ve yakıt enjeksiyonu kontrolü ayrıca motorun olağan üstü şekilde soğumasını, rölanti hız kontrolü sağlar.
  Süratli kullanımda 6-Vites
6. vites süratli kullanım içindir. Uzun yolda stresten uzak sürüş dağılımı ve daha iyi yakıt eknomisi sağlar.
     
 
     
Kayış Sistemi
Kayış sistemi etkili ve sessiz sürüş sağlar. Kevlar yerine Karbon fiberden imal edilen kayış yüksek durağanlık ve gerginlik , hafiflik sağlar.
  Göstergeler
Kontakta anahtarınız mevcutken, anahtar demetinin gösterge veya benzin deposuna zarar vermesini engelleyecek şekilde dizayn edilmiştir. LCD göstergesi benzin depsunun üzerinde bulunmaktadır ve sağ gidon üzerinde bulunan düğmeler aracılığı ile değiştirilebilmektedir. Vites durumu (Kawasaki cruiser modellerinde ilk olarak), yakıt durumu, saat, odometre, çift tur metre, devir göstergesi ve yakıt tüketimini göstermektedir.
     
 
     
Benzin Deposu
Elit köşeli benzin deposu, VN1700’e kıvrımlı hatlara sahip bir görüntü vermektedir. Ve bu hatlar motosikletin arkasına doğruda aynı oranda devam etmektedir. Deponun bu kıvrımlı hatları motosiklete dinamik bir görünüm sağlamaktadır.
  Stop Lambası
VN1700 Classic, Kawasaki cruiser modellerinde ilk defa
LED kullanılan modeldir.
     
 
     

Arka Süspansiyon
Çift ayarlanabilir arka havalı amortisörler, rahat kullanım hissi verir. VN1700 Classic ayrıca kromaj amortisör kaplamaların sahiptir. Bu sayede motosiklete daha şık bir hava katılmıştır.

  Güçlü 1700 cc. V-Tip Motor
Uzun stroku, likit soğutması, SOHC, 8 sübab’lı 1700 cm3 V-Tip motoru torkun yüksek seviyede iletimini sağlar. Sübab sistemi VN2000’den alınmıştır ama OHV yerine kullanılan SOHC sistemi motoru daha iyi hissetmenizi ve uzun yola entegre olmasını sağlar.
     
 
     

Elektronik hız sabitleyici
Elektronik hız sabitleyici motosikletin hızını sabitler. Sürücü desteği teknolojisi uzun yolculuklarda sürücü yorgunluğunu azaltmaya yardımcı olur ve artan touring konforuna katkıda bulunur.

 

Elektronik hız sabitleyici
Kawasaki gelişmiş coactive fren teknolojisi sabit frenleme için ön ve arka frenleri bağlayan gelişmiş bir fren sistemidir.